Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej został stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu w postaci elektronicznej.

Zapytanie ofertowe nr 1/2018 o wartości poniżej równowartości 30 000 Euro

Dotyczące realizacji zadania pod nazwą “Wykonanie i wdrożenie kompleksowego projektu strony internetowej Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu”.

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu z siedzibą przy ul. Z. Krasińskiego 1, 50-954 Wrocław, zaprasza do złożenia oferty na opracowanie i wdrożenie strony internetowej.

1. Opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe opracowanie strony internetowej Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu. Na stronie przewiduje się umieszczanie m.in. następujących informacji:

– tekst

– pliki graficzne i animacje

– pliki wideo i audio (na temat organizowanych w ramach działalności Muzeum wydarzeń)

– pliki pdf

– mapy google

– formularze kontaktowe z captcha

– materiały promocyjne, publikacje i bilety na sprzedaż (sklep internetowy)

– kalendarz z możliwością rezerwacji terminów

– galeria zdjęć

– strona będzie dostępna w wielu wersjach językowych

2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:

– opracowanie projektu strony, jej treści i kreację graficzną

– projekt strony powinien zawierać koncepcję przyszłego wyglądu strony, schemat jej logicznej budowy wraz z systemem nawigacji

– projekt zgodny z HTML5, CSS3, RWD (responsywny z możliwością pełnej obsługi ze smartfona, tabletu oraz komputera) kodowanie powinno zapewnić jej poprawne wyświetlanie na różnych przeglądarkach internetowych oraz zoptymalizowanie strony w ten sposób, aby użytkownicy wolniejszych łącz mogli swobodnie zapoznać się z treścią strony.

– zarządzanie serwisem powinno być łatwe i intuicyjne z możliwością wstawiania i edycji wszystkich elementów wraz z podglądem zmodyfikowanej treści przed jej publikacją oraz możliwością zapisywania wersji roboczych,

– serwis ma możliwość definiowania wielu użytkowników z odpowiednimi uprawnieniami,

– pozycjonowanie strony w najważniejszych wyszukiwarkach i katalogach stron www

– zapewnienie pomocy technicznej w okresie trwania umowy oraz tworzenie kopii bezpieczeństwa baz danych.

– zakup nowego wysoko- dostępnego serwera/hostingu spełniającego wymagania techniczne nowego serwisu, który miałby pełnić również rolę serwera poczty

– oferta powinna zawierać koszt kompleksowej usługi przeniesienia kont pocztowych na nowy serwer i konfigurację na stanowiskach roboczych

– przeniesienie obecnej domeny i aktualnie używanych skrzynek pocztowych

– serwis powinien zbierać informacje o odwiedzających i wykonywanych przez nich akcjach (podpięty do Google Analytics)

– mile widziane będą technologie PHP i JQuery

3. Termin wykonania zamówienia

Zamówienie będzie realizowane w okresie kwiecień 2018- sierpień 2018

4. Kryterium oceny ofert:

80% cena, 20% funkcjonalność i estetyka (niezbędne jest przedłożenie portfolio zawierające zrealizowane projekty stron internetowych)

5. Oferty należy składać:

w formie pisemnej w siedzibie Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu, ul. Z. Krasińskiego 1,

50-954 Wrocław – sekretariat, w terminie do dnia 31.03.2018 do godz. 16:00

Informację o wybranej przez nas ofercie zamieścimy na naszej stronie internetowej www.muzeum.hibnet.pl

6. Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 71 343 6765 oraz adresem email:

sekretariat@muzeum.wroclaw.pl

INFORMACJA O ROZTRZYGNIĘCIU ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 2/2017 dotyczącego realizacji zadania pod nazwą “Wykonanie kompleksowego systemu zabezpieczeń w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu”.Po przeprowadzeniu negocjacji do realizacji zamówienia wybrano ofertę przedstawioną przez firmę Gwarant Agencja Ochrony S.A.

Wrocław, 23 listopada 2017 r.

W dniu dzisiejszym unieważniam postępowanie w sprawie “Wykonanie kompleksowego systemu zabezpieczeń w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu”.

Wrocław, 13 listopada 2017 r.

W odpowiedzi na zaproszenie w terminie podanym w zapytaniu ofertowym wpłynęły dwie oferty i obie nie spełniały kryteriów formalnych.

Informację wytworzył i opublikował: Katarzyna Makarewicz

Informacja wytworzona przez:Łukasz Hibner
Data ostatniej aktualizacji:8 października 2019 - 16:27
NumerData zmianyAkcjaZmieniającyLink do wersji sprzed zmiany