Sklep muzealny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wydawniczą. 

Szczegółowych informacji o ofercie Sklepu Muzealnego udziela: Małgorzata Sopinka, mail: sklep@muzeum.wroclaw.pl

Informacje o produktach

Informacje o produktach dostępnych w asortymencie Sklepu Muzealnego stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego. Ceny produktów wskazanych na stronach internetowych Sklepu Muzealnego zawierają podatek VAT i podawane są w złotych polskich, nie zawierają kosztów dostawy. Koszty dostawy zależą od sposobu dostarczenia produktu do Klienta i są z nim każdorazowo ustalane po przyjęciu zamówienia. Całkowity koszt zamówienia jest podany w mailu zwrotnym. Złożenie zamówienia przez Klienta oznacza złożenie Muzeum oferty zawarcia umowy sprzedaży zamówionego produktu.

Po złożeniu zamówienia na adres poczty elektronicznej Klienta zostanie wysłane potwierdzenie otrzymania przez Muzeum zamówienia złożonego przez Klienta. Jeżeli realizacja zamówienia jest możliwa, na adres poczty elektronicznej Klienta wysłana zostanie wiadomość elektroniczna z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji łącznie z całkowitą i ostateczną kwotą zamówienia (cena artykułu i koszty dostawy).

Formy płatności i realizacji zamówienia. 

Produkty oferowane w Sklepie muzealnym można zakupić w Muzeum. Oferujemy również wysyłkę wybranego przez Klienta towaru na wskazany adres. Produkty wysyłane są do Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej, a rozliczane za pobraniem. Koszty wysyłki obliczane są według aktualnego Cennika Poczty Polskiej S.A.  Muzeum nie stosuje innej formy rozliczenia za zakupiony i przesyłany towar.

Zamówienia można składać na adres mail: sklep@muzeum.wroclaw.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wydawniczej.

 

Godziny otwarcia

Sobota : 10:00 – 16:00