Kontakt

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu
ul. Z. Krasińskiego 1
50-954 Wrocław

Dyrektor Muzeum Poczty
i Telekomunikacji we Wrocławiu

Agnieszka Dziedzic
agnieszka.dziedzic@muzeum.wroclaw.pl

Sekretariat

Agnieszka Sadłowska
sekretariat@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3436765, 71 3469582

Dział Organizacyjno-Prawny

Katarzyna Grzegorczyk – kierownik działu
katarzyna.grzegorczyk@muzeum.wroclaw.pl
tel.71 3469584

Główny Inwentaryzator Zbiorów

Katarzyna Makarewicz – kustosz
katarzyna.makarewicz@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469586

Dział Historii Poczty i Telekomunikacji

Izabela Kupietz – kierownik działu

Pracownia Historii Poczty

Tomasz Suma – kustosz
tomasz.suma@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469591

Pracownia Historii Telekomunikacji

Izabela Kupietz – kustosz
izabela.kupietz@muzeum.wroclaw.pl
tel.  71 3469594

Dział Filatelistyczny

Justyna Jeleniewska-Janusz – kierownik działu

Pracownia Filatelistyki Polskiej

Justyna Jeleniewska-Janusz – kustosz
justyna.jeleniewska@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469586

Valeryia Kazlouskaya – adiunkt
waleria.kozlowska@muzeum.wroclaw.pl

Agata Matyschok-Nyckowska – kustosz
agata.nyckowska@muzeum.wroclaw.pl
tel.  71 3469582

Pracownia Filatelistyki Zagranicznej

Beata Kanak – asystent
beata.kanak@muzeum.wroclaw.pl
tel.71 3469586

Dział Edukacji i Promocji

tel.  71 343 67 65

Monika Orzech-Myrlak – kierownik działu
monika.orzech@muzeum.wroclaw.pl

Malwina Janik
malwina.janik@muzeum.wroclaw.pl

Dariusz Reich
dariusz.reich@muzeum.wroclaw.pl

Biblioteka

Agnieszka Sadłowska – kustosz
agnieszka.sadlowska@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469594, 71 3436765

Dział Gospodarczy

Sylwia Szurant – kierownik działu
sylwia.szurant@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 346 95 91

Księgowość

Ewa Brzezińska – główny księgowy

ewa.brzezinska@muzeum.wroclaw.pl

Anna Rybczyńska – st. księgowy
ksiegowosc@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469585

Kasa/Sklep

Irena Bilicz
irena.bilicz@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 7222935

Inspektor Ochrony Danych

Katarzyna Grzegorczyk

iod@muzeum.wroclaw.pl

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia muzeum
Dziś nieczynne

Formularz kontaktowy