Kontakt

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu
ul. Z. Krasińskiego 1
50-954 Wrocław


NIP 899-21-30-447
REGON  000132871
Numer rachunku bankowego Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu:
92 1090 2398 0000 0001 5010 8239
Santander Bank Polski 1 O. we Wrocławiu


 

Dyrektor Muzeum Poczty
i Telekomunikacji we Wrocławiu
Agnieszka Dziedzic
agnieszka.dziedzic@muzeum.wroclaw.pl

Zastępca Dyrektora
Aleksandra Kucharska
aleksandra.kucharska@muzeum.wroclaw.pl
tel.  71 722 29 24

Sekretariat
Monika Pląskowska
sekretariat@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 343 67 65

Księgowość
tel. 71 346 95 84
Ewa Brzezińska – główna księgowa
ewa.brzezinska@muzeum.wroclaw.pl

Główny Inwentaryzator Zbiorów
Katarzyna Makarewicz – kustosz
katarzyna.makarewicz@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 346 95 86

Dział Gromadzenia i Udostępniania Muzealiów
Agata Matyschok-Nyckowska – kierownik działu
agata.nyckowska@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 346 95 94

dr Tomasz Suma – kustosz
tomasz.suma@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 346 95 91

Izabela Kupietz – kustosz
izabela.kupietz@muzeum.wroclaw.pl
tel.  71 346 95 94

Justyna Jeleniewska – kustosz
justyna.jeleniewska@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 346 95 86

Valeryia Kazlouskaya – adiunkt
waleria.kozlowska@muzeum.wroclaw.pl

Dział Edukacji i Promocji
71 346 95 82
tel. 534 146 575
edukacja@muzeum.wroclaw.pl

Dariusz Reich – kierownik działu
dariusz.reich@muzeum.wroclaw.pl

Monika Orzech-Myrlak
monika.orzech@muzeum.wroclaw.pl

Malwina Janik
malwina.janik@muzeum.wroclaw.pl

Anna Skubiszak-Brenner
anna.brenner@muzeum.wroclaw.pl

Biblioteka
Agnieszka Sadłowska – kustosz
agnieszka.sadlowska@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 346 95 94

Dział Gospodarczy
Sylwia Szurant – kierownik działu
sylwia.szurant@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 346 95 91

Kasa/Sklep muzealny
Małgorzata Sopinka
malgorzata.sopinka@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 722 29 35

Inspektor Ochrony Danych
iod@muzeum.wroclaw.pl

Koordynator ds. dostępności
Agnieszka Sadłowska
agnieszka.sadlowska@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 346 95 94

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia muzeum
Zapraszamy od 9.30 do 16

Formularz kontaktowy