Kontakt

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu
ul. Z. Krasińskiego 1
50-954 Wrocław

 

Dyrektor Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu

Agnieszka Miza
agnieszka.miza@muzeum.wroclaw.pl

Sekretariat

Sylwia Szurant
sekretariat@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3436765, 71 3469582

Dział Organizacyjno-Prawny

Katarzyna Grzegorczyk – kierownik działu
katarzyna.grzegorczyk@muzeum.wroclaw.pl
tel.71 3469584

Główny Inwentaryzator Zbiorów

Agata Matyschok-Nyckowska
agata.nyckowska@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469594

Dział Historii Poczty i Telekomunikacji

Izabela Kupietz – kierownik działu

Pracownia Historii Telekomunikacji

Izabela Kupietz – adiunkt
izabela.kupietz@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469591

Pracownia Historii Poczty

Grażyna Krawczyk – st. kustosz
dzialpocztowy@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469591

Izabela Kupietz – zasób archiwalny

Dział Filatelistyczny

Justyna Jeleniewska-Janusz – kierownik działu

Pracownia Filatelistyki Polskiej

Justyna Jeleniewska-Janusz – kustosz
justyna.jeleniewska@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469586

Mirosława Kasprzycka – mł. dokumentalista
miroslawa.kasprzycka@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469586

Michał Plutarski – kustosz
michal.plutarski@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469586

Pracownia Filatelistyki Zagranicznej

Beata Kanak – asystent
beata.kanak@muzeum.wroclaw.pl
tel.71 3469586

Dział Gospodarczy

Katarzyna Makarewicz – kierownik działu
katarzyna.makarewicz@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469586

Księgowość

Grażyna Szebesczyk – gł. księgowy
grazyna.szebesczyk@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469585

Anna Rybczyńska – st. księgowy
ksiegowosc@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469585

Kasa/Sklep

Irena Bilicz
irena.bilicz@muzeum.wroclaw.pl

Dział Edukacji i Promocji

Sylwia Szurant – kierownik działu
edukacja@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3436765

Ewelina Grabowska
ewelina.grabowska@muzeum.wroclaw.pl

Joanna Kuźnik
joanna.kuznik@muzeum.wroclaw.pl

Mariola Jarocka
mariola.jarocka@muzeum.wroclaw.pl

Valeryia Kazlouskaya
waleria.kozlowska@muzeum.wroclaw.pl

Biblioteka

Agnieszka Sadłowska – kustosz
agnieszka.sadlowska@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469594

Małgorzata Rychter – st. bibliotekarz
malgorzata.rychter@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469594

 

 

Inspektor Ochrony Danych

Janusz Łucki
iod@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3436765

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia muzeum
Zapraszamy od 9.30 do 16

Formularz kontaktowy