Dzień Dziecka
Niedziela: 10:00 – 15:00
W Muzeum Poczty i Telekomunikacji rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Dziecka już w sobotę.
Za nami kolejne udane warsztaty z pocztą nietypową. Tym razem „List w butelce”, więc obok znanych już z wystawy czasowej wyjątkowych form pocztowych – działająca na wyobraźnię poczta „Neptuna”.
Zabawa z listem w butelce przyniosła najmłodszym i dorosłym wiele radości – ręce i nosy w barwach różnokolorowych atramentów.
Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy za wspólny czas.