80. rocznica Akcji pod Arsenałem

W dniu 26.03.2023 przypada 80. rocznica Akcji pod Arsenałem. Z tej okazji Hufce Wrocławskie ZHP organizują grę miejską, której jednym z punktów będzie odwiedzenie Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu.
Wydarzeniu będzie towarzyszyć stoisko Poczty Polskiej zorganizowane przed Muzeum, na którym będzie stosowany wydany na tę okazję datownik okolicznościowy oraz stoisko Poczty Harcerskiej „Szaniec” Chorągwi Dolnośląskiej ZHP. Stoiska będą czynne w godz. 10:00-14:30.
Na stoisku pocztowym do godz. 14:00 będzie można nadać przesyłki, które zostaną przeniesione trasą gry miejskiej Harcerską Pieszą Plecakową Pocztą Specjalną.
Harcerze, instruktorzy i zuchy w mundurach w dniu 26.03.2023 będą mogli bezpłatnie zwiedzić Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu.
Zapraszamy! 📯