Dni Przedszkolaka

#MPiTWr #muzeumpocztyitelekomunikacji #pocztapolska #historiapoczty #DniPrzedszkolaka

Podróże małe i duże – Dni Przedszkolaka w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu!

Serdecznie zapraszamy grupy przedszkolne na pełne ciekawostek oraz zagadek darmowe zwiedzanie Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu w ramach Dni Przedszkolaka w dniach 18.09.2019 – 20.09.2019

Podczas zwiedzania nasi najmłodsi goście zapoznają się z tematyką podróżowania w jej podstawowym, chronologicznym i znaczeniowym ujęciu. Zobaczą dawne dyliżanse, strój pocztyliona, trąbkę pocztową, dawne listy i bagaże.

A w ramach podsumowania opowieści zamienią się w XIX wiecznych podróżników.

Zapraszamy do zapisywania się grup zorganizowanych pod numerem telefonu 713436765

Liczba miejsc ograniczona.

☎ +48713436765 📍 ul. Z. Krasińskiego 1, Wrocław (gmach Poczty Głównej, 1 piętro)