Światowy Dzień Fotografii

Godziny otwarcia

Piątek : 10:00 – 16:00

#filatelistyka #MPiTWr #muzeumpocztyitelekomunikacji #ŚwiatowyDzieńFotografii

Dziś Światowy Dzień Fotografii! 📷

Jest to okazja do upamiętniania rewolucyjnego odkrycia dokonanego przez Louisa Daguerre’a i Josepha Niépce’a jakim jest technika dagerotypii.

Zostańcie dziś z nami, mamy dla Was przygotowaną bardzo ciekawą wiadomość. Szczegóły później!

Historia Polskiej Fotografii:

◼️Filatelistyka Polska, Arkusik z ozdobnymi marginesami zawierający 9 znaczków emisji “Historia Polskiej Fotografii”. Na znaczkach przedstawiono fotografie wykonane przez Karola Beyera.
Projektant: Jacek Konarzewski, 2008 r.

◼️Filatelistyka Polska, Arkusik z ozdobnymi marginesami zawierający 12 znaczków emisji “Historia Polskiej Fotografii”. Na znaczkach przedstawiono fotografie wykonane przez Jana Bułhaka.
Projektant: Jacek Konarzewski, 2010 r.

◼️Filatelistyka Polska, Arkusik z ozdobnymi marginesami zawierający 12 znaczków emisji “Historia Polskiej Fotografii”. Na znaczkach przedstawiono fotografie wykonane przez Konrada Brandla
Projektant: Bożydar Grozdew, 2012 r.

◼️Filatelistyka Polska, Arkusik z ozdobnymi marginesami zawierający 12 znaczków emisji “Historia Polskiej Fotografii”. Na znaczkach przedstawiono fotografie wykonane przez Henryka Poddębskiego
Projektant: Agata Tobolczyk, 2014 r.

◼️Filatelistyka Polska, Arkusik z ozdobnymi marginesami zawierający 12 znaczków emisji “Historia Polskiej Fotografii”. Na znaczkach przedstawiono fotografie wykonane przez Jana Kosidowskiego i Wiesława Prażucha.
Projektant: Agata Tobolczyk, 2016 r.

◼️Filatelistyka Polska, Arkusik z ozdobnymi marginesami zawierający 12 znaczków emisji “Historia Polskiej Fotografii”. Na znaczkach przedstawiono fotografie wykonane przez Ignacego Kriegera.
Projektant: Jarosław Ochendzan, 2018 r.

 +48713436765 📍 ul. Z. Krasińskiego 1, Wrocław (gmach Poczty Głównej