Sala Fonograficzna

Poniedziałek: Muzeum nieczynne

Dnia 3 marca 2020 roku miało miejsce uroczyste otwarcie Sali Fonograficznej, która przeszła gruntowny remont. Modernizacja Sali Fonograficznej będącej częścią stałej ekspozycji Muzeum została dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu wspierania działań muzealnych.
Na uroczystość przybyli liczni goście, w tym Michał Bobowiec, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego i Radna Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Małgorzata Calińska-Mayer oraz przedstawiciele Poczty Polskiej S.A, Dyrekcji Oddziału IPN we Wrocławiu, dyrektorzy wrocławskich instytucji kultury, członkowie Towarzystwa Kolekcjonerów we Wrocławiu, filateliści, przedstawiciele Wydziału Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Podczas uroczystości wręczone zostały podziękowania i kwiaty dla partnerów projektu i patronów medialnych: Centrum Technologii Audiowizualnych, Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu, TVP Wrocław, Radia Wrocław oraz Radia Ram.
.
Zapraszamy! 📯