“TEN MAGICZNY CZAS…” WYNIKI KONKURSU

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia muzeum
Dziś nieczynne

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność przedstawić wyniki 17 KONKURSU PLASTYCZNEGO NA PROJEKT KARTKI POCZTOWEJ O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ I ZIMOWEJ PT.: “TEN MAGICZNY CZAS…”, zorganizowanego przez Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu i objętego patronatem Biura Filatelistyki Poczta Polska S.A.

Podczas oceny prac brano pod uwagę zgodność z tematem i celami konkursu oraz samodzielną pracę dziecka.

 

Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

📍I grupa – dzieci w wieku przedszkolnym
I miejsce: Gabriela Łabędzka, lat 5 – Miejskie Przedszkole nr 10 w Jeleniej Górze.
II miejsce: Zuzanna Janiszyn, lat 6 – Przedszkole “Nad Odrą” nr 106 we Wrocławiu.
III miejsce: Łukasz Myszkowski, lat 6- Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jakuba Sobieskiego w Oławie.

 

Wyróżnienia:
Zuzanna Andrzejak, lat 4 – Przedszkole Nr 86 „Tęczowy Świat” w Poznaniu.
Anna Busz, lat 6 – Przedszkole Miejskie w Mieroszowie.
Lena Fornalska, lat 5 – Zespół Szkolno-Przedszkolnego w Piotrowicach.

 

📍II grupa – uczniowie szkół podstawowych klasy I-III
I miejsce: Julia Congiu, lat 8 – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie.
II miejsce: Mateusz Bąk, lat 6 – Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie.
III miejsce: Selina Bursy, lat 8 – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łanach.

 

Wyróżnienia:
Wojtek Stolarski, lat 10 – Szkoła Podstawowa w Niedźwiedzicach
Hanna Mielczarek , lat 9 – Zespół Szkolno-Przedszkolnego nr 4 we Wrocławiu
Maja Zywczak, lat 7 – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu
Izabela Kociemba, lat 10 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Obornikach Śląskich

 

📍III grupa – uczniowie szkół podstawowych klasy IV-VII, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
I miejsce: Amelia Tałaj, lat 12 – Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku
II miejsce: Ania Zając, lat 10 – Niepubliczna Szkoła Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we Wrocławiu
III miejsce: Maja Szulik, lat 12 – Szkoła Podstawowa nr 5 w Brzegu Dolnym.

 

Wyróżnienia:
Laura Bator, lat 15 – Szkoła Podstawowa im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich
Julia Maj, lat 10 – Szkoła Podstawowa nr 109 we Wrocławiu
Michał Kondrat, lat 12 – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych
Dominika Komor, lat 13– Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Złotoryi

Projekty konkursowe zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu.

 +48713436765 📍 ul. Z. Krasińskiego 1, Wrocław (gmach Poczty Głównej, 1 piętro)