Kontakt

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu
ul. Z. Krasińskiego 1
50-954 Wrocław

 

Dyrektor Muzeum Poczty
i Telekomunikacji we Wrocławiu

Agnieszka Miza
agnieszka.miza@muzeum.wroclaw.pl

Sekretariat

Malwina Janik
sekretariat@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3436765, 71 3469582

Dział Organizacyjno-Prawny

Katarzyna Grzegorczyk – kierownik działu
katarzyna.grzegorczyk@muzeum.wroclaw.pl
tel.71 3469584

Główny Inwentaryzator Zbiorów

Katarzyna Makarewicz
katarzyna.makarewicz@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469586

Dział Historii Poczty i Telekomunikacji

Izabela Kupietz – kierownik działu

Pracownia Historii Poczty

Tomasz Suma – adiunkt
tomasz.suma@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469591

Pracownia Historii Telekomunikacji

Izabela Kupietz – kustosz
izabela.kupietz@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469591

Dział Filatelistyczny

Justyna Jeleniewska-Janusz – kierownik działu

Pracownia Filatelistyki Polskiej

Justyna Jeleniewska-Janusz – kustosz
justyna.jeleniewska@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469586

Valeryia Kazlouskaya – asystent
waleria.kozlowska@muzeum.wroclaw.pl

Michał Plutarski – kustosz
michal.plutarski@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469586

Pracownia Filatelistyki Zagranicznej

Beata Kanak – asystent
beata.kanak@muzeum.wroclaw.pl
tel.71 3469586

Dział Gospodarczy

Sylwia Szurant – kierownik działu
sylwia.szurant@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469586

Księgowość

Danuta Cieśla – gł. księgowy
danuta.ciesla@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469585

Anna Rybczyńska – st. księgowy
ksiegowosc@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469585

Kasa/Sklep

Irena Bilicz
irena.bilicz@muzeum.wroclaw.pl

Dział Edukacji i Promocji

edukacja@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3436765

Ewelina Grabowska – kierownik działu
ewelina.grabowska@muzeum.wroclaw.pl

Monika Orzech-Myrlak – asystent

monika.orzech@muzeum.wroclaw.pl

Biblioteka

Agnieszka Sadłowska – kustosz
agnieszka.sadlowska@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3469594

Inspektor Ochrony Danych

Janusz Łucki
iod@muzeum.wroclaw.pl
tel. 71 3436765

Opening hours

Godziny otwarcia muzeum
Zapraszamy od 9.30 do 16

Formularz kontaktowy